HNVino.cz – kvalitní vína za dobrou cenu

Objednejte si prvotřídní víno online a užívejte pohodu

Výjimečný genius loci, barvy ryzí přírody, bohatá rozmanitost buketů a chutí. To jsou kvalitní vína za dobrou cenu z našeho internetového prodeje. Vyberte si výtečná vína online, která se skvěle snoubí s jídly, která máte rádi, nebo se slavnostními okamžiky. A s dopravou nad 1000 Kč gratis.

  • Haštalská 1072/6
  • Praha 1 - Staré Město
  • 110 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dopřejte si nápoj, který má charisma

Omamná chuť i vůně, jiskrná barva, ale i schopnost sbližovat při posezeních s přáteli či inspirovat tvůrčího ducha impulsy umělecké vášně. Vyzkoušejte naše kvalitní vína za dobrou cenu. Třeba v podobě degustačního balíčku, který si podle recenzí someliéra na našich stránkách vyberete. Nebo podle nabídky z katalogu. Už jen prohlížení nádherných lahví s etiketami a příslib excelentního zážitku nastartuje Vaše chuťové pohárky k akci. A pak už jinak nemůžete, než si objednat lákavé luxusní víno pro slavnostní příležitost nebo domácí či zahraniční víno pro chvíle uvolnění, ať jste kdekoli. Máte oblíbené druhy či přímo značky bulharských vín? Nebo skvělých moravských či moderních australských vín? Neváhejte a objednejte si víno online.

Prvotřídní vína online

Objednejte si kvalitní vína za dobrou cenu v našem internetovém obchodě. Díky precizně fungujícímu katalogu získáte přehled o nabídce špičkových produktů podle druhu vína, odrůdy, země původu, ale dokonce i chuti, ročníku či ceny. Vyberte si lahodná červená vína z Francie, Chile nebo z Argentiny. Nechte se prostoupit ovocnou vůní a chutí moravských, španělských či italských bílých vín. Nebo svěžestí stále oblíbenějších rosé – růžových vín. Na své si přijdou i milovníci bublinek a krémové pěny šumivých vín, například věhlasného Champagne nebo italského aperitivu Prosecca. Radost i užitek si můžete dopřát i s našimi portskými víny. Jako aperitiv doporučujeme sladké a vyhlazené Tawny Port a nejlepším digestivem je čtyřicetileté portské z vinařství Barão de Vilar.

Zvolte svého favorita a kupte si víno online. Přátele nebo své blízké překvapte luxusním dárkovým vínem nebo dárkovým poukazem od 250 do 5000 Kč. S doručením v Praze ve stejný den při objednávce do 12.30 hodin, v České republice do 24 hodin. A navíc s garancí vrácení peněz, pokud Vám víno nebude chutnat.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Nabídka vín

zobrazit celou nabídku